Předporodní, porodní a poporodní péče

Je mnoho věcí, ke kterým vám mohu dát klíč a se kterými vás ráda doprovodím.

Dveře na vaší cestu rodičovstvím si pak již snadno otevřete sami.

Jsem certifikovaná dula a laktační poradkyně.

Jaké máte očekávání od doby, následující bezprostředně po porodu? Je to důležitého období šestinedělí, kterým počíná vývoj děťátka mimo matčino lůno a tvoří se jeho psychické a fyzické stránky.
Vázání a nošení v šátku, druhů plen a tzv."bezplenkové metody", význam pláče miminek vám pomohou zorientovat se v prvních dnech.

Předporodní harmonizace již během těhotenství a počínajícího porodu pomůže ulevit od bolavých zad a relaxují nastávající maminky.

Podpora a záštita rodičky, uvolňovací relaxační metody pro 1. dobu porodní a doprovod k porodu je samozřejmostí po předchozí domluvě a alespoň třech konzultačních setkáních před porodem.

Veškeré poporodní služby, které žena mimo jiné následně potřebuje k zajištění nerušené a klidné péče o novorozence: duševní pohoda a radost, laktační poradenství, otázky ke kojení a zdravému vývoji, nonstop poradna. A k pohodě patří i pomoc v domácnosti: úklid, vaření, pověšení prádla.... zkrátka vše, co je potřeba k tomu, abyste se mohli věnovat miminku.

Nezpracované zážitky, traumata, strachy a bloky nejenom v období Babyblues lze pomoci vyřešit terapií krainosakrální masáže "Awakening".

Poporodní rebozo rituál a zavinutí ženy po porodu pro uzavření kapitoly "porod a šestinedělí" pomůže ženě integrovat její nervový systém a vykročit do dalšího úseku mateřství s lehkostí, s odlehčeným batohem na další cestu...

image